Popiežius Pranciškus savo žinioje Pasaulinės visuomenės komunikavimo priemonių dienos proga, rašė: „Susitikimo kultūra reikalauja būti nusiteikusiems ne tik duoti, bet ir gauti iš kitų. Medijos čia daug gali padėti, ypač šiandien, kai žmogaus komunikavimo tinklai neregėtai išsiplėtojo. Pirmiausia internetas teikia didesnes susitikimo ir solidarumo galimybes, ir tai yra gerai, tai Dievo dovana.“

Pagal Šv. Tėvo mintį internetas yra Dievo dovana ir galimybė susitikimui. Tokios įžvalgos kviečia krikščionys interneto erdvę paversti Gerosios Naujienos sėjos lauku. Todėl jau virš dvidešimt metų gyvuojanti mūsų parapija atidaro savo svetainę ir internete.

Užsukę į ją galėsite rasti naudingos informacijos apie mūsų parapijoje vykdomą veiklą, parapijos gyvenimo naujienas ar paskaityti vertingų dvasinių ir teologinių tekstų. Dievo Žodis krikščioniui yra pagrindas, kuriuo remiasi jo tikėjimas, tad kiekvieną savaitę bus skelbiami sekmadienio evangelijų apmąstymai.

Tikiuos, kad šie mūsų parapijos „namai“ internete bus jaukūs ir jūs norėsite juose lankytis. Visus svetainės lankytojus ir skaitytojus lydžiu savo malda.

Klaipėdos Šv. Kazimiero parapijos klebonas –

kunigas Rolandas Karpavičius

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+