Lapkričio 13 d. kviečiame į seminarą su šokiais, kurie šokami moterų maldos grupėje. Vieni iš jų išmokti Bibliodramos seminaruose, konferencijose, kiti sukurti maldos metu kaip tikėjimo, maldos ir kontempliacijos katalikiškoje tradicijoje vaisius. Seminare yra šokių iš Viktorijos Hernandez knygos „Danza Contemplativa“.
Šokiai kuriami norint Dievui išreikšti įvairius jausmus ir išgyvenimus, kuriuos sunku sulaikyti savyje. Tai atsakymas Jo veikimui mūsų gyvenime. Šie šokiai tapo ne tik išraiška ar atsaku, bet ir įsiklausymu į mumyse gyvenančią Paslaptį.
 
Seminare šoksime hebrajų šokius, kurie taip pat vadinami Dovydo šokiais ir kuriuos šoka daugybė religinių ir pasaulietinių bendruomenių, nes mūsų šaknys slypi hebrajų tradicijoje ir mes su jais turime tą patį dvasinį paveldą. Šokius ratu ar spirale: šie šokiai laikomi šventais ar bent sutelkiančiais meditacijai, nors nepriklauso jokiai religinei tradicijai. Kai kuriais atvejais, nežinodami tikrosios šokio prasmės, autoriai suteikia žingsneliams krikščioniškosios tradicijos prasmę.
 
Seminare pateikiama medžiaga nėra skirta paprasčiausiai įsiminti ar perduoti kaip „gražią“, naujovišką ar net atpalaiduojančią priemonę. Šie šokiai po truputį veda šokantįjį link maldos. Jie pilni transcendencijos, ir būtent tokia yra jų prasmė, kuri turi būti perduodama. Visi šokiai padeda šokančiajam (nesvarbu, ar jis tikintis, ar ne) pažadinti savo dvasinę plotmę.

Vieta: Klaipėdos Šv. Kazimiero parapija – didžioji salė  (Kretingos g. 40, Klaipėda)

Laikas: 10.00 – 16.00 val.

Veda: Vilhelmina Raubaitė – Mikelionienė

Registracija paspaudus šią nuorodą

 https://docs.google.com/forms/d/16-60aQ127sBAFRfJm8fMqSyNKpdChW-RBtNBsQds2VI/edit

Smulkesnė informacija rvilhelmina@gmail.com

tel. 8-686 77824 Vilhelmina

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+